Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Czarci Młyn Restauracja. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Maciej
13 cze 2026 o 18:36
Najlepsze placki ziemniaczane! Zresztą, nie tylko placki :) Wspaniałe miejsce
Dawid
12 maj 2026 o 20:48
Jadłem mnóstwo stekow. Rozumiem, że w dostawie nigdy nie będzie jak świeżo podany w restauracji, ale nie dość że był cieniutki to jeszcze był tłusty mimo że to polędwica (plus boczek na wierzchu). Ziemniaki z wody pływały w cebuli z tłuszczem
Krótki
5 maj 2026 o 15:13
Zamówienie nie zostało dostarczane.
Marek
2 maj 2026 o 15:45
tak git majonez,.
Olga
1 maj 2026 o 19:06
Było mega smaczne, bardzo dobrze spakowane.
Marta
19 kwi 2026 o 15:34
Polecam!
Beata
27 mar 2026 o 18:53
Jak zwykle pyszne jedzenie.
MAŁGORZATA
22 mar 2026 o 16:33
Bardzo smaczne
Ewa
11 mar 2026 o 19:46
Pyszne pierogi , najlepszy barszcz czerwony zabielany jak kiedykolwiek jadłam ! Sos borowikowy mega intensywny w smaku i zapachu polecam !